Територіальний центр соціального обслуговування м.Селидове

09 Травня, 2024 р., 17:02
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює в штатному режимі
09 Травня, 2024 р., 14:32
За ініціативи Селидівської міської військової адміністрації у вересні 2023 року почала працювати соціальна перукарня.
09 Травня, 2024 р., 14:29
Селидівська міська військова адміністрація продовжує піклуватися про мешканців з числа незахищених верств населення та людей, які знаходяться на обліку в відділеннях територіального центру.
09 Травня, 2024 р., 14:28
Терцентр продовжує надавати соціальні послуги свіоїм підопічним
09 Травня, 2024 р., 14:26
З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю територіальний центр отримав від Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України гігієнічні набори для осіб з інвалідностю, які перебувають на обліку відділень територіального центру
09 Травня, 2024 р., 14:24
11 квітня 2023 року підопічним, які мешкають у м.Українськ, мультидисциплінарною командою надано послуги з прибирання оселі, миття вікон, ремонту господарських споруд та послуги перукаря.
06 Квітня, 2024 р., 15:15
Наразі на обліку в відділенні надання соціальної допомоги вдома перебуває 177 жителів Селидівської громади, з яких 49 - люди з інвалідністю.