Молодіжна Рада при Селидівській міській раді

15 Травня, 2024 р., 10:29
Посміхніться, обійміть один одного міцніше і пам'ятайте: сім'я - це найцінніше, що може бути на землі!
09 Травня, 2024 р., 15:02
Вже 38 років минуло від тієї трагедії, та ми не забуваємо про неї. В Україні, мабуть, немає такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля.
09 Травня, 2024 р., 15:01
Бажаємо міцного здоров'я, залізного терпіння та хороброго духу! Нехай всі ваші цілі та мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними та цілеспрямованими!
09 Травня, 2024 р., 15:00
З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут члени Молодіжної ради та учнівського самоврядування організували перегляд художнього фільму «Крути 1918»
09 Травня, 2024 р., 14:58
Молодіжна рада при Селидівській міській раді вшанувала Героїв Небесної Сотні та долучилася до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам'яті"
09 Травня, 2024 р., 14:57
Голова Молодіжної ради Діана Налескіна провела тренінг "День Соборності України" з учнівським самоврядуванням.
09 Травня, 2024 р., 14:56
Впродовж 20-22 листопада голова МР Діана Налескіна відвідала молодіжний форум "ПроКач 3.0"
15 Березня, 2024 р., 10:49
Відповідно до Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» Селидівська міська військова адміністрація формує склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Селидівській міській раді.
09 Березня, 2024 р., 13:26
Відео підготовлено Молодіжною Радою при Селидівській міській раді