КП "Комунальник м.Селидове"

15 Травня, 2024 р., 18:14
Після зими спеціалістами обстежено дороги, відремонтовані в 2023 році, та виявлені недоліки.
12 Квітня, 2024 р., 13:36
КП «Комунальник м.Селидове» надає наступні послуги:
05 Квітня, 2024 р., 15:59
У зв'язку з загостренням безпекової ситуації змінюється порядок ліквідації наслідків ворожих обстрілів для населення, який обговорили на спільній нараді міської військової адміністрації з представниками ДСНС та КП "Комунальник м.Селидове ".
04 Квітня, 2024 р., 15:47
Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Селидівської громади є КП "Комунальник м.Селидове".
13 Березня, 2024 р., 13:28
Комунальні робітники продовжують ліквідувати наслідки ворожих обстрілів, прибираючи території трьох локацій міста від уламків, землі та скла, і забиваючи вікна в пошкоджених житлових будинках.
01 Березня, 2024 р., 17:36
Цього тижня комунальні робітники продовжували усувати наслідки ворожих атак, прибираючи вулиці від уламків, землі та скла, і забиваючи вікна в пошкоджених житлових будинках.
09 Лютого, 2024 р., 12:37
Після нічного обстрілу 8 лютого комунальні працівники в повному складі вийшли на роботу з самого рання, залучивши 6 одиниць техніки, аби розділитися по різних, віддалених одне від одного, місцях, що зазнали значних пошкоджень через ракетну атаку.