Соціальний захист населення

17 Травня, 2024 р., 12:11
16 травня 2024 року заступник міського голови з розвитку соціальної сфери Яна ПЕРЕДРІЙ провела чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення.
10 Травня, 2024 р., 15:15
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
07 Травня, 2024 р., 13:37
У відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми здійснюється, за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету та місцевого бюджету, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.
17 Квітня, 2024 р., 16:40
Голова Ради Ігор ЖУЛЬОВ обговорив з присутніми основні напрямки роботи на 2024 рік.
16 Квітня, 2024 р., 13:06
З метою належної підготовки до участі у зазначених міжнародних змаганнях з 31 травня по 02 червня 2024 року проводяться Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених 2025" з адаптивних видів спорту.
28 Березня, 2024 р., 20:53
Урядом 22 березня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 331 "Деякі питання провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування" (далі – Постанова № 331), якою, зокрема, уточнено коло осіб, які матимуть право на продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.
28 Березня, 2024 р., 17:39
Управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації повідомляє, що Патріаршим паломницьким центром УГКЦ реалізується проєкт реабілітації для військових (колишніх полонених, ветеранів, діючих військових із втратою здоров’я) та їх родин зі всієї України, спрямований на зміцнення родинних звʼязків, відновлення взаєморозуміння, довіри, близькості та духовних цінностей.
13 Березня, 2024 р., 15:56
З метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціальнопсихологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей. Програма навчання здійснюється в рамках Проєкту "Розвиток трудового потенціалу для України", що реалізується Міжнародним агентством професійних кваліфікацій спільно з ГО "Міжнародна фундація розвитку" за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Економічна підтримка України".