Гуманітарний штаб

16 Травня, 2024 р., 12:55
Завтра, 17 травня 2024 року, гуманітарний штаб Селидівської міської військової адміністрації за сприяння благодійного фонду "Children New Generation" продовжує видачу гуманітарної допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми людям похилого віку (70+)
16 Травня, 2024 р., 11:53
Гуманітарний штаб Селидівської міської військової адміністрації залучає благодійні організації для забезпечення населення непродовольчою допомогою Сьогодні представники благодійного фонду "Янголи Спасіння" видали гігієнічні набори сім’ям із дітьми до 14 років, які мешкають у Селидовому.
15 Травня, 2024 р., 18:18
Завтра, 16 травня 2024 року, у м.Селидове благодійний фонд "Янголи Спасіння" спільно з гуманітарним штабом Селидівської міської військової адміністрації організовує видачу гігієнічних наборів для сімей із дітьми до 14 років (включно)
14 Травня, 2024 р., 19:23
Завтра, 15 травня 2024 року, у с.Петрівка благодійний фонд "Янголи Спасіння" спільно з гуманітарним штабом Селидівської міської військової адміністрації організовує видачу гігієнічних наборів для сімей із дітьми до 14 років (включно), які мешкають у Петрівсько-Вишневому старостинському окрузі
14 Травня, 2024 р., 18:15
Завтра, 15 травня 2024 року, в м.Селидове благодійний фонд «Янголи Спасіння» спільно з гуманітарним штабом Селидівської міської військової адміністрації організовує видачу сімейних продовольчих наборів мешканцям, чиї оселі зазнали руйнувань під час ворожих атак і які ще не отримували таку допомогу
14 Травня, 2024 р., 18:14
Завтра, 15 травня 2024 року, гуманітарний штаб Селидівської міської військової адміністрації за сприяння благодійного фонду "Children New Generation" продовжує видачу гуманітарної допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми людям похилого віку (70+)
13 Травня, 2024 р., 18:28
За сприяння міжнародної благодійної організації World Central Kitchen жителі, які стоять на обліку в терцентрі, отримали смачні гарячі обіди.
13 Травня, 2024 р., 17:42
Завтра, 14 травня 2024 року, гуманітарний штаб Селидівської міської військової адміністрації за сприяння благодійного фонду "Children New Generation" організовує видачу гуманітарної допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми людям похилого віку (70+)
13 Травня, 2024 р., 17:40
Завтра, 14 травня 2024 року, благодійний фонд "Янголи Спасіння" спільно з гуманітарним штабом Селидівської міської військової адміністрації організовує видачу гігієнічних наборів для сімей із дітьми до 14 років (включно)