Всеукраїнський конкурс есе та плакатів «Я тебе чую»: підтримую однолітка в окупації
Громадська організація «Центр громадянської просвіти “Альменда”» оголосила старт Всеукраїнського конкурсу есе та соціальних плакатів під назвою «Я тебе чую»: підтримую однолітка в окупації.
Мета конкурсу — сформувати в українському суспільстві емпатію, солідарність та підтримку дітей, які змушені жити на тимчасово окупованих територіях України, під тиском російської пропаганди, залякувань і спроб знищити їх українську ідентичність.
Конкурс є частиною реалізації Державної цільової соціальної програми з утвердження української національної та громадянської ідентичності та програми «Молодь України». Наразі понад пів мільйона дітей шкільного віку знаходяться в
окупації під постійним тиском російської «пропагандистської машини», в умовах залякування та дій з боку окупантів, спрямованих на знищення української ідентичності.
Проведення Конкурсу сприятиме солідарним діям щодо захисту прав дитини та, шляхом створення емпатійної хвилі в українському суспільстві, дозволить надати дітям, що перебувають у тимчасовії окупації, відчуття підтримки та причетності до цінностей великої української родини.
Цей конкурс — це простір для підлітків, де вони можуть говорити з тими, кого не можуть побачити, але можуть відчути. Через слово, через образ, через емпатію формується спільне розуміння викликів, з якими стикаються діти під окупацією.
📌 Хто може взяти участь:
• учні 8–11 класів шкіл, ліцеїв, коледжів, закладів професійної (професійно-технічної) освіти (номінація «Есе»);
• учні мистецьких шкіл і гуртків позашкільної освіти (номінація «Соціальний плакат»).
📅 Дедлайн подачі робіт — 30 червня 2025 року
🏆 Переможці будуть визначені до 1 вересня 2025 року.
Вони отримають дипломи, цінні подарунки, а їхні роботи буде опубліковано на сайтах організаторів і в медіа.
Умови Конкурсу дивіться за посиланням:
https://almenda.org/essay-and-poster-competition-2025-2/
або скорчена https://bit.ly/3GTlPPR
Форма подачі заявок: https://bit.ly/43u1oBX
Підтримаймо дітей, які потребують нашого слова, нашого серця, нашої присутності — навіть на відстані.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)