Інформаційна хвилина "Чи знаєш ти свій рідний край"

Дата: 12.09.2024 11:26

Фото без описуУ бібліотеці Селидівської громади, що працює у Центрі підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" м. Кам'янське, для юних відвідувачів було проведено інформаційну хвилину "Чи знаєш ти свій рідний край".

Діти познайомились з історією створення рідного міста, з легендами про походження назви, пригадали пам’ятні місця та улюблені куточки нашого рідного Селидового, звернули увагу на літературу, представлену на краєзнавчій виставці "Наш рідний край - найкраще місце на землі", яка була організована до Дня міста.

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

#селидовеua
🏙 м. Камʼянське, вул. Василя Стуса, 15 б
📞 Контакт-центр 0800 33 64 54