Дата: 05.09.2024 16:05

Фото без описуБФ «Помагаєм» запрошує родини з дітьми зі статусом ВПО до участі в інтеграційному сімейному заході в рамках проєкту "Підтримка жінок Дніпропетровської області, які долають складні обставини, пов'язані з війною". Проєкт реалізується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

🗓КОЛИ: 11.09.2024
📍КУДИ: Козацького хутору Галушківка, вул. Козацька 28, с.Гречане, Петриківського р-ну, Дніпропетровскої обл.

Збір учасників відбудеться в м.Кам'янському, вул. Владимира Сіренко, 3 (автовокзал) об 11:00;

Що входить в екскурсію:
▫зустріч з хлібом та сіллю, ▫прослуховування екскурсії в музеї сільського побуту та натільного хреста;
▫розваги: стрільба з лука та арбалета ;
▫конкурси;
▫обід.

🕛Екскурсія триватиме орієнтовно з 12:00 до 15:00 (безпосередньо на території музею);

❗ЗВЕРТАЄМО УВАГУ - можуть взяти участь:
- родини з дітьми зі статусом ВПО, які евакуювались з Селидівської громади до м.Камʼянське, Дніпропетровської області

🗒 Для участі у заході заповніть анкету - https://forms.gle/yjzuxqagK6mpGhC36

Кожна ваша дитина обов’язково має бути в супроводі дорослого! Відповідальність за безпеку дітей несуть батьки.

Місць небагато. Але якщо ви не потрапите у список на цю екскурсію, попереду ще буде чимало інших.
📞Про участь вас повідомлять телефонним дзвінком.