Центр підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA", який розташований за адресою: м. Кам'янське, вул. Василя Стуса, 15-Б, запрошує юнаків та дівчат Селидівської громади віком від 8 до 16 років до секції з боксу.

Дата: 02.09.2024 20:00

Фото без описуВикладач Анатолій КІРІЄНКО - кандидат у майстри спорту України, тренер 1 категорії з важкої атлетики.

Тренер знайде індивідуальний підхід до кожного вихованця залежно від потреби. Починаючи від ігрової форми для дітей та закінчуючи професійним рівнем підготовки для підлітків.

❗Тренування проводяться на безкоштовній основі.

🥊 Бокс – це не тільки вміння постояти за себе і дати здачу кривднику. Це цікаві заняття, які сприяють гармонійному фізичному, розумовому та психологічному розвитку дитини.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СЕКЦІЇ З БОКСУ!