Година пам'яті "Герої не вмирають, в небо душі їх злітають"

Дата: 30.08.2024 16:08

Фото без описуДо Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, у бібліотеці Селидівської громади, що працює у Центрі підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" м.Кам'янське, Дніпропетровської області, проведена година пам'яті "Герої не вмирають, в небо душі їх злітають".

Присутні прослухали історичну довідку щодо встановлення  Дня пам'яті захисників держави, переглянули фільм "20 днів в Маріуполі", режисера Мстислава Чернова,  познайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці.

На знак вшанування пам'яті про загиблих героїв , виготовили соняшники, які є символом цієї сумної дати та завжди  нагадуватимуть нам, якою ціною заплачено за наше життя, свободу та незалежність нашої країни.

Для дітей було організовано хвилини вшанування "Уклін живим, полеглим - слава!".

Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої  гинуть наші співвітчизники!

Слава Україні! Героям слава!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису