Сьогодні в центрі підтримки ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA» с. Петропавлівська Борщагівка вібдувся тренінг для дорослих «Психологічне розвантаження в умовах війни» працівниками благодійного фонду «Карітас-Київ»

Дата: 30.08.2024 16:07

Фото без описуТренінг містить в собі 4 модулі. Один з модулів: «Стрес, паніка, розгубленість» був проведений сьогодні.

Атмосфера тренінгу була комфортною, цікавою та корисною. Особливу увагу було приділено питанню: від чого залежить психічне здоров’я та як його підтримувати (здоровий спосіб життя – як шлях до мінімізації стресу).

Тема психоемоційного перевантаження та стресу є надзвичайно актуальною. Саме такі заняття допомагають зберігати витримку і своє психологічне здоров’я.

🏡 с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Волинська, 1
📞 Контакт-центр 0800 33 64 54

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису