Управління експлуатацією модульних твердопаливних котелень і кадрові питання

Дата: 24.01.2024 17:57

Особлива увага приділена ключовому питанню: гострий дефіцит кваліфікованих кадрів. Вже доволі тривалий час йде пошук та набір кочегарів,  але й досі їх кількість недостатня для запуску всіх котелень.

Нагадуємо, що вакансія машиніста (кочегара) відкрита та запрошуємо спеціалістів до співпраці.

Також обговорено форму передачі та управління експлуатацією модульних твердопаливних котелень і кадрові питання.

За результатами зустрічі розроблено план необхідних заходів та строки виконання певних робіт, які розподілені між відповідальними особами.