Центр підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.

14 Вересня, 2024 р., 10:49
Тренінг містить в собі 4 модулі. Перший модуль учасники пройшли 2 тижні тому, наразі був другий модуль на тему: «Травма. Травма свідка».
10 Вересня, 2024 р., 19:32
10 вересня  2024 року в Центрі підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA"  с. Петропавлівська Борщагівка відбулась реєстрація на отримання грошової допомоги від УКВБ ООН у справах біженців працівниками БФ "Право на захист"
06 Вересня, 2024 р., 16:41
Сьогодні працівниками Центру ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" с. Петропавлівська Борщагівка було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів маломобільній родині (інваліди 2 та 3 групи), які евакуювались з Селидівської громади до Київської області.
06 Вересня, 2024 р., 14:20
🩺 БУТЕНКО Юлія Сергіївна - лікар загальної практики, сімейний лікар (лікар - спеціаліст), стаж роботи 3 роки.
05 Вересня, 2024 р., 16:43
Консультації з питань: ▫отримання статусу ВПО; ▫нових документів; ▫поновлення інформації в реєстрах у випадках її відсутності; ▫отримання психологічної підтримки; ▫гуманітарної та фінансової допомоги.
30 Серпня, 2024 р., 23:01
З метою адаптації  дітей до початку освітнього процесу, безстресового переходу від онлайн навчання до навчання у  школі, 30 серпня у Центрі підтримки ВПО «Селидово UA « , що у Петропавлівській Борщагівці Київської області, пройшов захід з елементами тренінгу «З радістю до школи».
29 Серпня, 2024 р., 22:00
Також в Центрі підтримки ВПО  ”СЕЛИДОВЕ.UA” (с. Петропавлівська Борщагівка) проведено фотовиставку "ЛЮДИ ТИТАНИ", присвячену захисникам, які віддали своє життя за Україну.
23 Серпня, 2024 р., 19:19
Сьогодні в Центрі підтримки ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA» с. Петропавлівська Борщагівка відбувся захід присвячений Дню Державного прапора України та Дню Незалежності України, в якому взяли участь мешканці Селидівської громади, які евакуювались до Київської області.
22 Серпня, 2024 р., 14:16
Сьогодні в Центрі підтримки ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA» (с. Петропавлівська Борщагівка) працівниками Селидівської МВА та міської ради разом з БФ «Карітас – Київ» проведено захід до Дня Державного прапора України, в якому взяли участь мешканці Селидівської громади, які евакуювались до Київської області.