Центр підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.

14 Вересня, 2024 р., 10:29
«Будь активним заради миру!» під таким гаслом Інна ОНІЩЕНКО, кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, викладачка з фізичної культури Кам’янського музичного коледжу ім. Мирослава Скорика, провела руханку для працівників Центру підтримки ВПО «Селидове.UA» (м.Кам’янське) до Дня фізичної культури та спорту.
13 Вересня, 2024 р., 19:32
Центру підтримки ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA» (м. Камʼянське) було надано допомогу від ГО «ЦКП «СПІЛЬНО» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для роботи з дітьми: канцелярські прилади та мішки для сидіння.
13 Вересня, 2024 р., 17:13
13 вересня на базі Центру підтримки ВПО «Селидове.UA» (м.Кам’янське) до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги тренери Кам’янської міської організації Товариства Червоного Хреста України в Дніпропетровській області провели  майстер-клас для дітей та дорослих.
12 Вересня, 2024 р., 11:26
У бібліотеці Селидівської громади, що працює у Центрі підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" м. Кам'янське, для юних відвідувачів було проведено інформаційну хвилину "Чи знаєш ти свій рідний край".
11 Вересня, 2024 р., 17:21
Завдяки співпраці Селидівської міської військової адміністрації з БФ "Помагаєм", 11 вересня родини з дітьми, які евакуювались з Селидівської громади до м. Камʼянське, мали змогу відвідати інтеграційний сімейний захід 👨‍👩‍👧‍👦
11 Вересня, 2024 р., 17:10
9 - 10 вересня на базі Центру підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ. UA" (м. Кам’янське) працівниками Інклюзивно - ресурсного центру Селидівської міської ради проведені індивідуальні консультації дітей за запитом та тренінг на емоційне розвантаження, формування та розвиток ВПФ (вищіх психічних функцій) «Знаємо, вміємо, робимо».
10 Вересня, 2024 р., 16:33
9 вересня на базі Центру підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" (м.Кам'янське) тренером - викладачем Анатолієм КІРІЄНКО для вихованців секції з боксу було організовано показ документального фільму: "Як Олександр Усик потрапив у професійний бокс: історія перемог" з метою виховання патріотизму та ознайомлення з великими людьми в спорті.
08 Вересня, 2024 р., 10:55
6 вересня на базі Центру підтримки ВПО "СЕЛИДОВЕ.UA" (м.Кам'янське) до Дня міста Селидове було проведено змагання з шашок відділом сім'ї, молоді та спорту міської ради спільно з КЗ "ДЮСШ м. Селидового" та КЗ ЦФЗН "Спорт для всіх" Селидівської міської ради.
05 Вересня, 2024 р., 16:05
БФ «Помагаєм» запрошує родини з дітьми зі статусом ВПО до участі в інтеграційному сімейному заході в рамках проєкту "Підтримка жінок Дніпропетровської області, які долають складні обставини, пов'язані з війною". Проєкт реалізується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).