Хвилина мовчання!
Чотири роки тому мільйони людей лягли спати звичайними людьми.
А прокинулись - вже іншими. Або не прокинулись взагалі.
Є сім’ї, які більше ніколи не сядуть за одним столом.
Є батьки, які досі тримають телефон і чекають дзвінка, якого не буде.
Є діти, які вже не пам’ятають голос тата.
Є пара, яка так і не встигла одружитись.
Є бабуся, яка розмовляє з фотографією.
Є хлопчик, який просить маму не плакати - і сам не розуміє, чому очі мокрі.
Ці сім’ї більше ніколи не зберуться разом.
Ніколи.
Вічна пам’ять 🕯
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
